Táto základná služba je určená pre zákazníkov, ktorí požadujú maximálne jednoduchú a pohodlnú obsluhu za priaznivú cenu. Služba zaisťuje základnú ochranu vozidla v spolupráci s pultom bezpečnostnej služby. V okamihu aktivácie poskytovateľ nastaví systém Connex tak, že v prípade vzniku poplachového hlásenia je upozornený pult bezpečnostnej služby, ktorý potom kontaktuje užívateľa prostredníctvom telefónnych čísel zadaných v Objednávke služby. Operátor pultu bezpečnostnej služby overí, či sa jedná o skutočný alebo falošný poplach a nastaví transportný režim, alebo aktivuje protikrádežovú procedúru. V prípade nájdenia odcudzeného vozidla môže užívateľ požiadať o stráženie vozidla. Užívateľ má možnosť lokalizovať svoje vozidlo prostredníctvom PDA, alebo mobilného telefónu.

Minimálna dĺžka trvania poskytovaných služieb je 1 rok.

Pre prihlásenie sa do webovej alebo užívateľskej aplikácie zadajte zákaznické číslo uvedené na zmluve a následne heslo, ktoré ste obdržali v aktivačnej SMS. V prípade, že heslo neviete, kontaktujte prosím zákaznícku linku a požiadajte operátora o prístupové kódy.

Pre prihlásenie sa do aplikácie kliknite na odkaz

Charakteristika služby Yellow

Aktívne dohľadanie odcudzeného vozidla v celej Európe vrátane Ruska
Partnerské bezpečnostné služby v iných krajinách sa v prípade potvrdenej krádeže vozidla aktívne podieľajú na dohľadaní odcudzeného vozidla v zahraničí.
Automatický prenos poplachových správ pultu bezpečnostnej služby
Všetky produkty Connex patria pod takzvané aktívne systémy bezpečnosti. Podľa špecifík jednotlivých produktov je v prípade generovania jednotlivých poplachových hlásení automaticky upozornený pult bezpečnostnej služby.
Poplach pri pokuse o poškodenie jednotky Connex
Poplachové hlásenie pri odpojení zdroja napájania.
Poplach pri neoprávnenom pohybe vozidla (pri vypnutom zapaľovaní)
Pohyb vozidla s vypnutím zapaľovaním bez toho, aby bol nastavený transportný režim. Pri produktoch s kartou vodiča táto karta nie je nájdená v dosahu vozidla, keď sa vozidlo pohybuje bez zapnutého zapaľovania.
Webová aplikácia - lokalizácia
Služba umožňuje zistiť polohu vozidla prostredníctvom webovej alebo mobilnej aplikácie. Pri zapnutom zapaľovaní určuje GPS systém polohu každých 10 sekund, tzn. že aktuálna informácia o polohe vozidla nie je nikdy staršia ako 10 sekund. Pomocu tejto služby zistíte nielen aktuálnu polohu vozidla ale aj poslednú uloženú informáciu o vozidle pred vypnutím zapaľovania.

Súbory na stiahnutie

Produktový list Yellow
Stiahnuť
Užívateľský manuál Yellow
Stiahnuť

Dopytový formulár

Profil *

Firma *

Meno

Priezvisko *

Telefón *

Email *

Poznámka

1 + 2 =