Táto základná služba s blokovaním motora je určená pre zákazníkov, ktorí požadujú maximálnu a pohodlnú obsluhu za priaznivú cenu. Služba zaisťuje rozšírenú ochranu vozidla v spolupráci s pultom bezpečnostnej služby. V okamihu aktivácie poskytovateľ nastaví systém Connex tak, že v prípade vzniku poplachového hlásenia je upozornený pult bezpečnostnej služby, ktorý potom kontaktuje užívateľa prostredníctvom telefónnych čísel zadaných v Objednávke. Operátor pultu bezpečnostnej služby overí, či sa jedná o skutočný alebo falošný poplach a nastaví transportný režim, alebo aktivuje protikrádežovú procedúru. V prípade nájdenia odcudzeného vozidla môže užívateľ požiadať o stráženie vozidla. Užívateľ má k dispozíciic webovú aplikáciu, prostredníctvom ktorej má možnosť lokalizovať svoje vozidlo, nastaviť poplachovú zónu, nastaviť servisný a transportný režim.

Minimálna dĺžka trvania poskytovaných služieb je 1 rok.

Pre prihlásenie sa do webovej alebo užívateľskej aplikácie zadajte zákaznické číslo uvedené na zmluve a následne heslo, ktoré ste obdržali v aktivačnej SMS. V prípade, že heslo neviete, kontaktujte prosím zákaznícku linku a požiadajte operátora o prístupové kódy.

Pre prihlásenie sa do aplikácie kliknite na odkaz

Charakteristika služby Orange Mobile

Aktívne dohľadanie odcudzeného vozidla v celej Európe vrátane Ruska
Partnerské bezpečnostné služby v iných krajinách sa v prípade potvrdenej krádeže vozidla aktívne podieľajú na dohľadaní odcudzeného vozidla v zahraničí.
Automatický prenos poplachových správ pultu bezpečnostnej služby
Všetky produkty Connex patria pod takzvané aktívne systémy bezpečnosti. Podľa špecifík jednotlivých produktov je v prípade generovania jednotlivých poplachových hlásení automaticky upozornený pult bezpečnostnej služby.
Poplach pri pokuse o poškodenie jednotky Connex
Poplachové hlásenie pri odpojení zdroja napájania.
Poplach pri neoprávnenom pohybe vozidla (pri vypnutom zapaľovaní)
Pohyb vozidla s vypnutím zapaľovaním bez toho, aby bol nastavený transportný režim. Pri produktoch s kartou vodiča táto karta nie je nájdená v dosahu vozidla, keď sa vozidlo pohybuje bez zapnutého zapaľovania.
Blokovanie motora (imobilizér)
Blokovanie motora vyhľadávacieho systému je nezávislé od imobilizéru vo vozidle. Ak je v prípade krádeže vozidla motor naštartovaný, príkaz na blokovanie motora odoslaný operátorom pultu bezpečnostnej služby je vykonaný až po vypnutí zapaľovania vozidla (napr. Ak zlodej zastaví a vypne motor, vozidlo sa už nenaštartuje).
Prenos poplachu od autoalarmu (ak je nainštalovaný)
Ak je autoalarm vo vozidle prepojený s vyhľadávacím systémom Connex, bude pri vyvolaní poplachu odoslané poplachové hlásenie na pult bezpečnostnej služby (Orange Mobile) alebo priamo užívateľovi (Blue Mobile).
Poplach pri GSM rušení
Ak systém Connex zaznamená pokus o rušenie GSM signálu, na pult bezpečnostnej služby je odoslané poplachové hlásenie. Podľa špecifikácii produktov je možné zablokovať motor.
Mobilná aplikácia - lokalizácia
Služba umožňuje zistiť polohu vozidla prostredníctvom webovej alebo mobilnej aplikácie. Pri zapnutom zapaľovaní určuje GPS systém polohu každých 10 sekund, tzn. že aktuálna informácia o polohe vozidla nie je nikdy staršia ako 10 sekund. Pomocu tejto služby zistíte nielen aktuálnu polohu vozidla ale aj poslednú uloženú informáciu o vozidle pred vypnutím zapaľovania.
Mobilná aplikácia - nastavenie poplachovej zóny
Užívateľ môže pomocou webovej alebo mobilnej aplikácie nastaviť sledovanú oblasť. Je možné nastaviť, či chcete byť informovaný o výjazde/vjazde vozidla z/do tejto zóny.

Súbory na stiahnutie

Produktový list Orange Mobile
Stiahnuť
Užívateľský manuál Orange Mobile
Stiahnuť
Užívateľský manuál Orange Mobile - Jednotka 2231
Stiahnuť

Dopytový formulár

Profil *

Firma *

Meno

Priezvisko *

Telefón *

Email *

Poznámka

1 + 2 =